Kancelaria powstała w 2018 r. W pracy mojej kancelarii kładę nacisk na skuteczność, rzetelność oraz poszanowanie praw stron oraz uczestników prowadzonych postępowań.

Zespół kancelarii posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw gospodarczych oraz spraw z sektora: finansowego, bankowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, publicznego, ubezpieczeniowego.

Kancelaria jest w pełni zinformatyzowana, tak aby czas obsługi technicznej spraw skrócić do minimum, nawet przy ich dużej ilości. Programy informatyczne i aplikacje pozwalają na optymalizację czynności egzekucyjnych oraz na generowanie profesjonalnych analiz i stały monitoring egzekucji oraz spraw.

Wdrożenie systemów informatycznych pozwala na szybkie zajęcie zidentyfikowanych w ten sposób składników majątku dłużnika, co gwarantuje szybką i sprawną egzekucję.

Zapewniam również bardzo dobry kontakt pomiędzy kancelarią a klientem za pośrednictwem dedykowanego do współpracy pracownika oraz poprzez raporty wysyłane do wierzyciela. Istnieje również możliwość podłączenia usługi „komornik on-line”.

Systemy informatyczne drożone w kancelarii

_komornik-online